Důkladné čištění interiéru
MOKROU CESTOU

6 700,-Kč 

Důkladné čištění interiéru kabiny mokrou cestou (vč. tepování a praní stropnic, bočnic, lehátek, sedaček a výplní dveří) vč. zádveří a venkovních odkládacích prostor. 
vč. dopravy v Praze a okolí do 10 km
Služba obsahuje:
důkladné vyluxování interiérů vč. těžko dostupných míst, odkládacího prostoru s zevnitř a zvenku, tepování stropu, stropnic, zadní stěny a bočnic, sedaček a výplní dveří, lehátek a spacího prostoru vč. desinfekce a odstranění těžkých skvrn,mytí dveří a zádveří, mytí vnitřních skel, čištění plastů a plastových částí interiérů vč. veškerých detailů, čištění kůže a kožených částí a následná impregnace plastů a kůže, čištění a dezinfekce lednice v interiéru, čištění podlahy a její impregnace, dodatečná dezinfekce dle potřeby.

Důkladné čištění interiéru
SUCHOU CESTOU

4 500,-Kč 

Důkladné čištění interiéru kabiny suchou cestou (bez tepování a praní stropnic, bočnic, lehátek, sedaček) vč. zádveří a venkovních odkládacích prostor a vč. vytepování výplní dveří
vč. dopravy v Praze a okolí do 10 km
Služba obsahuje:
důkladné vyluxování interiérů vč. těžko dostupných míst, odkládacího prostoru zevnitř a zvenku, mytí dveří a zádveří, mytí vnitřních skel, čištění plastů a plastových částí interiérů vč. veškerých detailů, čištění kůže a kožených částí a následná impregnace plastů a kůže, čištění a dezinfekce lednice v interiéru, čištění podlahy a její impregnace, dodatečná desinfekce dle potřeby, táto služba rovněž zahrnuje vytepování výplně dveří. Dle požadavků a po dohodě na místě, možnost vytepování pouze některých částí interiérů.

V případě platby CCS kartou a v případě platby pro plátce DPH, je potřeba počítat s příplatkem 21% DPH.

Dezinfekce ozonem ke všem službám zdarma 👍

Cestujte životem první třídou…

JIŽ 20 LET ZKUŠENOSTÍ 👌

Nabízíme nadstandardní přístup a profesionální kvalitu. Garance spokojenosti!

Mnohaletou praxí s ověřenou technologii a ověřenými přípravky vdechneme Vašemu autu druhý život a novou tvář

Cestujte životem první třídou…