Hydrofobní, keramická a grafenová ochrana laku a tekuté stěrače

prohloubení barvy a vysoký lesk, hydrofobní ochrana laku, zvýšená mechanická odolnost laku a odolnost vůči špíně a ostatním nečistotám, zvýšená odolnost proti UV záření-karoserie se podstatně méně zahřívá

Keramická ochrana na 6 měsíců s obsahem SiO2  až 12%  2.700,-Kč

Ochrana laku vhodná zejména v jarním a letním období.

3 fázové ruční mytí, oplach vozu, odstranění hmyzu a silných nečistot, aktivní vyčištění disků kol, mytí aktivní pěnou, ruční mytí celého exteriéru šampónem s keramickou složkou SiO2 , závěrečný oplach, dekontaminace laku, setření a vysušení exteriéru vč. zádveří, vyleštění vnějších skel, dlouhodobá impregnace pneu a vyčištění gumových koberečků.  Příprava a odmaštění laku, nanesení keramického sealantu s obsahem SiO2  –  až 12%, což zaručí dlouhotrvající ochranu, vysoký lesk, hydrofobní a samočistící schopnost až na 6 měsíců, rozleštění a příp. uzavření další vrstvou hydrofobním detailerem pro zvýšení a prodloužení ochrany. Aplikace dlouhodobých tekutých stěračů na bázi nanotechnologie. Celková doba min. 3hod.

Grafenová ochrana na 6 měsíců s vysokým obsahem gafenu a uhlikových částic  2.900,-Kč

Ochrana laku vhodná jak v letním tak v zimním období.

Nevyniká tak vysokým leskem jako keramika, za to ale vyniká hloubkou barvy a zvýšenou tvrdostí a odolností vůči chemikáliím, UV zářění a vnějším vlivům

3 fázové ruční mytí exteriéru, oplach vozu, odstranění hmyzu a silných nečistot, aktívní vyčištění disků kol, mytí aktívní pěnou, ruční mytí celého exteriéru šampónem s obsahem grafenu, závěrečný oplach, dekontaminace laku, setření a vysušení exteriéru vč. zádveří, vyleštění vnějších skel, dlouhodobá impregnace pneu a vyčištění gumových koberečků.  Příprava a odmaštění laku, nanesení grafenového sealantu s vysokým obsahem grafenu a uhlíkových částic  což zaručí dlouhotrvající ochranu, tvrdost, zvýrazní hloubku barvy, hydrofobní a samočistící schopnost až na 6 měsíců, rozleštění a příp. uzavření sametovým detailerem pro zvýšení a prodloužení ochrany a sametového efektu Aplikace dlouhodobých tekutých stěračů na bázi nanotechnologie. Celková doba min. 3hod.

V případě platby CCS kartou a v případě platby pro plátce DPH, je potřeba počítat s příplatkem 21% DPH.

Aplikace NANOtechnologie, keramické či grafenové ochrany vozidla 4.700,-Kč
3-fázové ruční mytí, dekontaminace laku,
odstranění asfaltu, dekontaminace a vyčištění disků, aplikace NANO technologie, příp. keramické nebo grafenové ochrany laku, aplikace dlouhodobých tekutých stěračů, impregnace pneu, ochrana disků kol, aplikace NANO ochrany venkovních plastů.

Program údržby nanopovlaku + výživa a posílení námi aplikované ochrany od  1.990,-Kč

obsahuje: důkladné a kompletní ruční mytí šamponem dle ochrany, následná aplikace výživy a posílení ochrany laku – keramika, grafen, nanotechnologie, přeluxování interiéru, setření a oživení interiéru, vyčištění všech skel.

Dezinfekce ozonem ke všem službám zdarma 👍

Cestujte životem první třídou…

JIŽ 20 LET ZKUŠENOSTÍ 👌

Nabízíme nadstandardní přístup a profesionální kvalitu. Garance spokojenosti!

Mnohaletou praxí s ověřenou technologii a ověřenými přípravky vdechneme Vašemu autu druhý život a novou tvář

Cestujte životem první třídou…