NANOTECHNOLOGIE, KERAMICKÉ A GRAFENOVÉ TVRDÉ VOSKY

Dlouhodobá ochrana až na 9 až 12 měsíců, profesionální ošetření laku tvrdým voskem HIGH GLOSS NANO, zacelovacím a ochranným nátěrem na bázi NANOtechnologie, kde NANO částečky uzavírají nerovné mikropóry laku, odstraňují hologramy a zajistí dlouhodobý konzervačný efekt, ochranu laku a skvělý leskObsahuje také přírodní vosk KARNAUBA, který velmi příznivě přispívá k ochraně a konzervaci laku. Bez silikónu!

Tvrdý keramický vosk s vysokým obsahem SiO2 – víc než 12% poskytne opravdu dlouhodobou ochranu až na 12 měsíců, zaručí neskutečný lesk a vysokou hydrofobní vlastnost, odvod vody a samočistící schopnost

Tvrdý vosk na bázy grafenu s obsahem uhlíkových částic vyniká extrémní tvrdostí a odolností. Vysokým leskem a úžasnou hloubkou barvy hlavně na tmavých lacích. Extrémní odvod vody, hloubka barvy a odolnost grafenu zaručí ochranu až na 12 mesíců.

To vše navíc posílíme a uzavřeme další vrstvou, dle aplikace – nanotechnologie, keramika, grafen – pro zvýšení ochrany a sametový efekt.

NANOTECH   4.700,-Kč   (bez čištění interiéru)

Dúkladné 3-fázové ruční mytí, odstranění asfaltu a polétavé rzi, dekontaminace laku a disků kol, odstranění jiných nečistot, ruční mytí šamponem na bázy NANOtechnologie, grafenu či keramiky s vysokým obsahem SiO2, částečné zabroušení škrábanců a ruční rozleštěni vč. aplikace NANOtechnologie nebo keramických a grafenových tvrdých vosků s ochranou laku až na 12 měsíců.

NANOTECH 1 + INTERIÉR MOKROU CESTOU   6.700,-Kč

Důkladné ruční mytí, kompletní detailní čištění interiérů MOKROU cestou [tepování interiéru – čištění a impregnace kůže a kožených sedaček], dekontaminace a ochrana laku ruční aplikací NANOtechnologie nebo keramických či grafenových tvrdých vosků.

NANOTECH 2  + INTERIÉR SUCHOU CESTOU   5.700,-Kč

Důkladné ruční mytí, detailní čištění interiéru SUCHOU cestou-bez tepování interiéru, dekontaminace a ochrana laku ruční aplikací NANOtechnologie nebo keramických či grafenových tvrdých vosků 

Podrobný popis:
Profesionální 3-fázové ruční mytí (bezkontaktní umytí – ruční mytí a odstranění zbytků hmyzu – vysušení), dekontaminace laku a disků, odstranění asfaltu a polétavé rzi, aktivní čištění disků kol, odstranění jiných nečistot z laku karosérie, impregnace a ošetření pneu do původního vzhledu Profesionální čištění interiéru mokrou cestou: důkladné vyluxování interiéru vč. těžko dostupných míst, odchlupení po zvířatech, desinfekce, hloubkové čištění a desinfekce, čištění stropu a stropnic, podlahy a koberečků, tepování zavazadlového prostoru, důkladné tepováni-praní sedaček a výplní dveří vč. desinfekce, odstranění těžkých a mastných nečistot, mytí dveří a mezidveří, mytí vnitřních skel, odstranění starých nálepek, důkladné čištění a následná impregnace veškerých plastů a plastových částí interiérů, důkladné čištění a následná impregnace kůže a kožených sedaček, desinfekce po zvířatech, odstranění zbytkových pachů Profesionální ošetření laku tvrdým voskem HIGH GLOSS NANO, zacelovacím a ochranným nátěrem na bázi NANO technologie, kde NANO částečky uzavírají nerovné mikropóry laku s dlouhodobým konzervačným efektem a skvělým leskem. Obsahuje také přírodní vosk KARNAUBA, který velmi příznivě přispívá k ochraně laku. Bez silikónu! Rozleštěni a ochrana laku teflonovou leštěnkou s vysokým obsahem PTFE – teflon – odstranění hologramů a regenerace laku.

 

V případě platby CCS kartou a v případě platby pro plátce DPH, je potřeba počítat s příplatkem 21% DPH.

Program údržby nanopovlaku + výživa a posílení námi aplikované ochrany  1.990,-Kč

obsahuje: důkladné a kompletní ruční mytí šamponem dle ochrany, následná aplikace výživy a posílení ochrany laku dle aplikace- keramika, grafen, nanotechnologie, přeluxování interiéru, setření a oživení interiéru, vyčištění všech skel.

Dezinfekce ozonem ke všem službám zdarma 👍

Cestujte životem první třídou…

JIŽ 20 LET ZKUŠENOSTÍ 👌

Nabízíme nadstandardní přístup a profesionální kvalitu. Garance spokojenosti!

Mnohaletou praxí s ověřenou technologii a ověřenými přípravky vdechneme Vašemu autu druhý život a novou tvář

Cestujte životem první třídou…